CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Konferencje i wydarzenia z udziałem BEST - gdzie nas można spotkać?

Pomimo trwającej epidemii, nie zwalniamy tempa. Wiele wydarzeń i konferencji przenosi się do wirtualnej rzeczywistości, inne w zmodyfikowanej formie stawiają na bezpośrednią interakcję pomiędzy uczestnikami w świecie realnym. Łączy je jedno - skupiają ekspertów i pozwalają na budowanie mostów pomiędzy światami technologii i biznesu. Oto, gdzie można nas spotkać w najbliższym czasie.

 

PCHET 2020

28 - 29 września odbędzie się konferencja PCHET, poświęcona technologiom wodorowym - w tym roku w wyjątkowej on-line'owej formie. Jako członek Klastra Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych bierzemy czynny udział w promowaniu H2 jako paliwa alternatywnego, które pozwoli na zrównoważony rozwój transportu i sektora energetyki. Polecamy wiele ciekawych paneli, których tematyka rozciąga się od kwestii technologicznych po prawne i biznesowe.
Więcej szczegółów, agenda oraz zapisy na stronie Klastra pod tym linkiem.

 

WARSZTATY IGG

8 - 9 września w Ełku przeprowadzone zostaną warsztaty dotyczące standaryzacji procesu LNG organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, zwieńczone wizytą na terenie największej i najnowocześniejszej techniczno-technologicznie stacji regazyfikacji LNG w Ełku.

Więcej informacji, agenda i formularz zapisów znajdą Państwo pod tym linkiem.

 

 

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy