CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Gdynia po raz kolejny gospodarzem konferencji "PCHET 2019" organizowanej przez Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych. Spotkanie liderów rynku energetycznego, technologicznego oraz samorządów dotyczy wodoru jako nośnika energii przyszłości. Jako członek Klastra czynnie uczestniczymy w jego działaniach na rzecz promocji najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, które dają szansę na czyste i ekologiczne jutro.

http://www.klasterwodorowy.pl/

Cieszymy się z wyróżnienia w tak ważnym dla świdnickich przedsiębiorców plebiscycie. Nasza firma aktywnie działa w środowisku lokalnym zatrudniając i wspierając mieszkańców ze Świdnicy i okolic.

 

Więcej o plebiscycie i nominowanych:

https://swidnica.naszemiasto.pl/swidnicki-gryf-2019-znamy-juz-nominacje-lista/ar/c1-7265137?fbclid=IwAR3q85zPArp-SKcpcxwU9GrXJbVfrQbh2xANuoz60pGifmCj7EsQ9siSHdE

W dniach 2-5 września 2019 w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się XXXVIII konferencja naukowo-techniczna pt. „Problemy gospodarki energią i środowiskiem w mleczarstwie”. Konferencję zorganizowało Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne „Energia i środowisko w mleczarstwie” z Olsztyna, a współorganizatorami byli: Wydział Nauk Ekonomicznych i Wydział Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Gospodarzem regionalnym Konferencji był Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych LAZUR z Nowych Skalmierzyc.

Prezes Mariusz Koba prezentuje osiągnięcia firmy BEST Systemy Grzewcze na polu regazyfikacji LNG

Nasz prezes, p. Mariusz Koba, miał zaszczyt otworzyć sesję krótkim wykładem na temat odzysku chłodu w procesie regazyfikacji LNG.

Dziękujemy organizatorom oraz pozostałym uczestnikom i prelegentom za przyjazną atmosferę pełną twórczej wymiany myśli.

13 czerwca 2019 roku otwarto nowoczesne laboratorium na Uczelni Jana Wyżykowskiego13 czerwca 2019 roku otwarto nowoczesne laboratorium na Uczelni Jana Wyżykowskiego

 

Laboratoria otwarte, obrady udane - BEST tam był i też uczestniczył.

 

W dniach 13-14 czerwca w UJW odbyła się III Ogólnopolska Konferencja „Nauki techniczne i praktyka przemysłowa w Zagłębiu Miedziowym”. W ramach wydarzeń konferencyjnych uroczyście otwarto laboratoria doposażone m.in. przy wsparciu Fundacji Polska Miedź, z których korzystać będą studenci kierunków: Górnictwo i geologia, Mechatronika, Informatyka, Logistyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji. Przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Polkowic, Prezes Fundacji Polska Miedź oraz Rektor UJW. Pierwszego dnia konferencji udział w obradach wzięli przedstawiciele firm i instytucji z regionu oraz naukowcy badający rozwój przemysłu w Zagłębiu Miedziowym. Drugiego dnia konferencji odbyła się wizyta studyjna w Zakładzie Hydrotechnicznym o. KGHM Polska Miedź.  Patronat nad konferencją objęły: KGHM Polska Miedź, SITECH, LSSE, Gmina Polkowice, Powiat Polkowicki, Okręgowy Urząd Górniczy we Wrocławiu.

 

Więcej informacji na temat laboratorium na stronie UJW.

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy