CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Tak wspieramy największą i najstarszą organizację branży mięsnej w Polsce - BEST złotym sponsorem Gali 100-lecia Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej.

W czasie uroczystej gali na Zamku w Gniewie szereg wydarzeń m.in. konferencja jubileuszowa z udziałem nestorów branży, panel dyskusyjny z ekspertami na temat przyszłości branży mięsnej, turniej rycerski i muzyka na żywo a na zakończenie dnia uroczysta wieczorna gala 100-lecia z wieloma atrakcjami.


https://100lat.org/partnerzy/

https://100lat.org/

http://www.srw.org.pl/historia

W dniach 5-8 września 2022 w Złotym Potoku odbywa się 41. Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Problemy gospodarski energią i środowiskiem w mleczarstwie”. Jak co roku, biorą w niej czynny udział nasi przedstawiciele.

Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń i poglądów oraz integracja środowiska naukowego i praktyków zainteresowanych problematyką gospodarki energią i środowiskiem w produkcji i przetwórstwie żywności. Prezentowane innowacyjne rozwiązania techniczne ułatwią realizację strategii „Zrównoważonego Rozwoju” i „Zielonego Ładu” przez polską branżę mleczarską.

Zaproszenie na 41-szą konferencję naukowo-techniczną pt. „Problemy  gospodarski energią i środowiskiem w mleczarstwie”

 

W związku z otrzymaniem finansowania w ramach konkursu "Schemat 1.2.C.b Usługi dla przedsiębiorców - "Bon na innowacje", zwracamy się do wszystkich zainteresowanych podmiotów świadczących usługi badawczo-rozwojowe o przesłanie oferty cenowej.

 

W tym roku, prawie 180 przedstawicieli wybranych zakładów, naukowców, jak i specjalistów – doradców z zakresu utrzymania ruchu, na co dzień pomagających rozwiązywać problemy w branży spożywczej, wzięło udział w 14 edycji Konferencji.

W dwudniowym programie znalazły się m.in.: 4 sesje wykładowe, debata poświęcona strategiom i metodologiom w UR, warsztaty: „Inżynierska ocena ryzyka dla praktyków” zakończone wycieczką do fabryki PepsiCo w Tomaszowie Mazowieckim.

– Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i utrwalenie przekonania, że właściwe UR to niezbędny koszt, jaki musimy ponieść, żeby po prostu mieć święty spokój w swoim zakładzie.

Bardzo dziękuję organizatorom za możliwość zaprezentowania mojej firmy, jak również wszystkim osobom za odwiedzenie naszego stoiska podczas konferencji – do zobaczenia.

 

 

 

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy