CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Uzyskaliśmy certyfikat EKO Biznes, który potwierdza, że kupowana przez nas energia elektryczna wyprodukowana będzie w 100% z odnawialnych źródeł energii (OZE).

Jest to kolejny krok do realizacji naszej polityki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), mającej na celu działanie na rzecz naszego otoczenia biznesowego, w tym środowiska naturalnego.

Nasza firma konsekwentnie realizując kolejne cele poprzez rozwój infrastruktury, podjęła decyzję o zakupie hydraulicznej walcarki czterorolkowej do obróbki plastycznej blach.

Zakup własnego urządzenia pozwoli na pełną kontrolę procesu wykonywania elementów z zachowaniem wymagań „czystej strefy prefabrykacji” dla stali nierdzewnych i kwasoodpornych.

 

Poniżej zdjęcia naszej nowej maszyny. Zapraszamy do polubienia naszego facebookowego profilu, gdzie znaleźć można więcej aktualności z życia Firmy.

 

 

Na zbliżający się czas rodzinnego świętowania, firma BEST Systemy Grzewcze życzy Państwu radości i zdrowia oraz szczęścia w nowym, 2023 roku!

 

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy