CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

COVID-19

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wirusem SARS-COV-2, siedziba firmy BEST Systemy Grzewcze pozostaje zamknięta dla Gości do odwołania. Nasi pracownicy pozostają z Państwem w kontakcie mailowym i telefonicznym.

Więcej szczegółów dotyczących danych kontaktowych uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.systemy-grzewcze.pl/pl/o-nas-pl/nasz-zespol

Pozostajemy z Państwem w kontakcie za pośrednictwem naszych social mediów: Facebooka i Twittera.

Jednocześnie apelujemy o korzystanie ze sprawdzonych źródeł informacji i unikanie rozprzestrzeniania tzw. fake newsów. Wiarygodne informacje na temat SARS-COV-2 i sytuacji w kraju można uzyskać na rządowej platformie https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

 Zostaliśmy wyróżnieni statuetką w plebiscycie Świdnickie Gryfy 2019!

Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie, które przypieczętowuje rok, który jest dla naszej firmy symboliczny - już niedługo będziemy świętować 30 rocznicę jej założenia. Nagroda ta pokazuje również jak długą drogę przebyliśmy i jak wiele jest jeszcze przed nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

 

Po sukcesie Poland@CERN 2019, w którym również wzięliśmy udział, wyruszyliśmy w kolejną misję, Poland@ITER 2019, tym razem dedykowaną ITER. Odbyła się ona 17 i 18 października 2019 roku w siedzibie organizacji w St. Paul-lez-Durance na południu Francji, a jej organizatorem był Wrocławski Park Technologiczny we współpracy z Komisją Europejską. 

Krótko o ITER

ITER (ang. International Thermonuclear Experimental Reactor – Międzynarodowy Eksperymentalny Reaktor Termonuklearny) to międzynarodowe przedsięwzięcie realizowane przez kraje członkowskie UE, USA, Chiny, Koreę Południową, Szwajcarię, Rosję, Japonię oraz Indie. Określa się go jako najambitniejszą inicjatywę naukową na świecie. Wkładem UE w projekt ITER zarządza F4E, czyli Fuzja dla Energii (ang. Fusion for Energy) – organizacja Unii Europejskiej (UE). Jej budżet na lata 2021-2027 wynosi aż 6 miliardów euro. Większość tych środków zostanie przeznaczona na działania związane z ITER, projektu, który ze względu na swoją skalę generuje duże zapotrzebowanie na różnorodne produkty i usługi.

BEST w ITER

Przez dwa owocne dni misji wzięliśmy udział w licznych spotkaniach B2B oraz - wraz z innymi firmami - umacnialiśmy i potwierdzaliśmy wizerunek i mocną pozycję polskich form w branży high-tech. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie organizacji, które swoją wiedzą i doświadczeniem przyciągają uwagę projektów badawczych rangi big science.

Gdynia po raz kolejny gospodarzem konferencji "PCHET 2019" organizowanej przez Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych. Spotkanie liderów rynku energetycznego, technologicznego oraz samorządów dotyczy wodoru jako nośnika energii przyszłości. Jako członek Klastra czynnie uczestniczymy w jego działaniach na rzecz promocji najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, które dają szansę na czyste i ekologiczne jutro.

http://www.klasterwodorowy.pl/

AKTUALIZACJA (18.10.2019 r.)

https://www.systemy-grzewcze.pl/pl/aktualnoscipl/aktualnosci-pl/239-best-systemy-grzewcze-laureatem-swidnickiego-gryfa-2019

 


Cieszymy się z wyróżnienia w tak ważnym dla świdnickich przedsiębiorców plebiscycie. Nasza firma aktywnie działa w środowisku lokalnym zatrudniając i wspierając mieszkańców ze Świdnicy i okolic.

Więcej o plebiscycie i nominowanych:

https://swidnica.naszemiasto.pl/swidnicki-gryf-2019-znamy-juz-nominacje-lista/ar/c1-7265137?fbclid=IwAR3q85zPArp-SKcpcxwU9GrXJbVfrQbh2xANuoz60pGifmCj7EsQ9siSHdE

W dniach 2-5 września 2019 w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się XXXVIII konferencja naukowo-techniczna pt. „Problemy gospodarki energią i środowiskiem w mleczarstwie”. Konferencję zorganizowało Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne „Energia i środowisko w mleczarstwie” z Olsztyna, a współorganizatorami byli: Wydział Nauk Ekonomicznych i Wydział Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Gospodarzem regionalnym Konferencji był Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych LAZUR z Nowych Skalmierzyc.

Prezes Mariusz Koba prezentuje osiągnięcia firmy BEST Systemy Grzewcze na polu regazyfikacji LNG

Nasz prezes, p. Mariusz Koba, miał zaszczyt otworzyć sesję krótkim wykładem na temat odzysku chłodu w procesie regazyfikacji LNG.

Dziękujemy organizatorom oraz pozostałym uczestnikom i prelegentom za przyjazną atmosferę pełną twórczej wymiany myśli.

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy