CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

Oferty pracy

Firma BEST Systemy Grzewcze zlokalizowana w Świdnicy na ul. Towarowej 15 poszukuje osób na stanowiska pracy
SPAWACZ METODA TIG/MIG/MAG

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczo-montażowych,
  • przygotowywanie materiałów do spawania,
  • terminowe wykonywanie prac spawalniczych i montażowych instalacji technicznych zgodnie z zatwierdzonymi dokumentacjami, technologiami spawalniczymi oraz ustaleniami z Brygadzistą,
  • możliwość wykonywania prac na wysokości.

Odpowiedzialność za:

  • prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań określonych zakresem obowiązków i zakresem czynności wynikających ze szczegółowych zadań ujętych w karcie stanowiska pracy,
  • właściwe współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi i prawidłowe kształtowanie stosunków międzyludzkich,
  • powierzone mienie, jej zgodną z przepisami eksploatację i konserwacje,
  • stan bhp i bezpieczeństwo p.poż. w miejscu pracy,
  • zachowanie tajemnicy służbowej.

Wymagania:

  • książeczka spawacza,
  • doświadczenie w pracy spawacza - min. rok,
  • mile widziane uprawnienia do spawania rur metodą TIG  /  MAG,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, SIMP GR 2 lub 3,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wykształcenie zawodowe,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i terminowość,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • systematyczność, operatywność i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników indywidualnych,
  • możliwości rozwoju poprzez szkolenia,
  • praca od PONIEDZIAŁKU - PIĄTKU w godz. 7-15:00 na terenie firmy oraz możliwe wyjazdy w delegacje na terenie kraju.
MONTAŻYSTA INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

  • montaż systemów wentylacji,
  • montaż instalacji hydraulicznych z rur stalowych: woda lodowa, ciepło technologiczne,
  • terminowe wykonywanie prac montażowych instalacji technicznych zgodnie z zatwierdzonymi dokumentacjami oraz ustaleniami z Brygadzistą,

  • stan BHP i bezpieczeństwo p.poż. w miejscu pracy,
  • zachowanie tajemnicy służbowej.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dokładność, terminowość,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy:

Asystent projektanta / Projektant / Menedżer projektu

  • prowadzenie projektów instalacji technicznych i budowlanych, począwszy od przygotowania koncepcji techniczno-ekonomicznej, przez tworzenie projektu budowlanego i koordynację inwestycji, po zakończenie projektu łącznie z wymaganymi przepisami protokołami i dokumentacjami,
  • uczestnictwo w pracach projektowych,
  • czasowa i kosztowa kontrola przebiegu realizacji projektu,
  • rozliczanie prowadzonych projektów,
  • zakup potrzebnych materiałów i usług zgodnie z funkcjonującą procedurą ISO w programie IN-Form,
  • koordynacja dostaw zamawianych materiałów oraz usług do siedziby firmy oraz na plac budowy,
  • przestrzeganie procedur w oparciu o funkcjonujący system ISO 9001 oraz 3834, w tym sporządzanie dokumentacji zgodnej z zapisami systemowymi.

  • prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań określonych zakresem obowiązków i zakresem czynności wynikających z zadań ujętych w karcie stanowiska pracy,
  • powierzone mienie, jego zgodną z przepisami eksploatację i konserwację,
  • przestrzeganie przepisów bhp i p.poż. w miejscu pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: Inżynieria środowiska, Ochrona Środowiska, Energetyka),
  • znajomość programów projektowych (CAD / opcjonalnie REVIT),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia budowlane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • systematyczność i operatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • odpowiednie stanowisko w nowoczesnej firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników indywidualnych,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zajmującej się opracowywaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu ciepłownictwa i kriogeniki,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo interesujących szkoleniach z zakresu branż objętych naszą działalnością,
  • możliwość uczestnictwa w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach, targach, eventach,
  • pakiet benefitów: fundusz socjalny, kartę MultiSport,
  • dobrą atmosferę pracy, wspierający i dobrze współpracujący ze sobą zespół,
  • komfortowe warunki pracy.
zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać pod adres best@systemy-grzewcze.pl
W treści ofert prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BEST Systemy Grzewcze PHU Mariusz Koba w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO