CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Tomasz Pelc szefem grupy roboczej ds. produkcji wodoru w nowych instalacjach

Pan Ireneusz Zyska, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Pełnomocnik Rządu ds. OZE, działając w imieniu Ministra Klimatu i Środowiska jako koordynator ds. realizacji postanowień Listu intencyjnego o ustanowieniu partnerstwa na rzecz budowy gospodarki wodorowej i zawarcia sektorowego porozumienia wodorowego powołał Pana Tomasza Pelca na koordynatora grupy roboczej ds. produkcji wodoru w nowych instalacjach.

Cieszymy się i gratulujemy nominacji, tym bardziej, że Pan Tomasz Pelc jest jednym z pomysłodawców Klastra Technologii Wodorowych i jego ekspertem.
Jako członkowie klastra, miło nam że działania naszej organizacji zostały zauważone. BEST intensywnie rozwija projekty w zakresie technologii magazynowania wodoru co może w sposób znaczący przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa eksploatacji instalacji.

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy