CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

BEST na konferencji Dolnośląskiej Doliny Wodorowej

W dniach 14-15.12.2022 r. we Wrocławiu, w budynku Concordia Design na Wyspie Słodowej 7 uczestniczyliśmy w wydarzeniu organizowanym przez Dolnośląską Dolinę Wodorową, Politechnikę Wrocławską, Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Uniwersytet Ekonomiczny.

Konferencja pt. „Wodór jako remedium na kryzys klimatyczny i energetyczny”, poświęcona była kwestiom rozwoju gospodarki opartej na wykorzystaniu wodoru jako nośnika energii oraz surowca chemicznego, w tym rozwiązaniom i szansom technologii wodorowych. Konferencja podsumuje pierwszy etap rozwoju Dolnośląskiej Doliny Wodorowej, w trakcie którego dokonano rejestracji organizacji oraz przeprowadzono mapowanie kompetencji i realizowanych projektów w tym zakresie w gospodarczych i naukowych instytucjach Dolnego Śląska. Zostały zaprezentowane najważniejsze z nich na tle wodorowych inicjatyw w Polsce, Europie i świecie.

Wydarzenie było pierwszą okazją do wymiany doświadczeń między partnerami DDW, networkingu partnerów oraz rozpowszechnienia aktualnej, szybko rosnącej wiedzy o technologiach wodorowych.

Wydarzenie adresowane było w pierwszym rzędzie do dolnośląskich przedsiębiorców, spółek startup, Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz jednostek naukowych zainteresowanych nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu i nauki, związanymi z technologiami zeroemisyjnymi.

Agenda konferencji znajduje się tutaj: https://h2wroc.intibs.pl/agenda.html

Transmisja online: https://www.youtube.com/watch?v=7SmsFgp33hQ

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy