CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Liderzy rynku z całego świata

9. edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow 2019 odbędzie się w dniach 19 i 20 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2019 to:

  • jedyna impreza targowa dla branży LPG, LNG i CNG w Polsce oraz największa w Europie
  • odpowiednia lokalizacja dla międzynarodowych targów i konferencji w kraju, który jest europejskim liderem branży – nowoczesne i przestronne Warszawskie Centrum EXPO XXI
  • wyjątkowy charakter imprezy: połączenie spotkania b2b z show dla szerokiej publiczności
  • udział mediów ogólnopolskich w celu szerokiej popularyzacji imprezy
  • nacisk na międzynarodowy charakter imprezy - m. in. poprzez aktywną współpracę z mediami branżowymi z wielu krajów, w tym z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Albanii, a także krajów Ameryki Południowej (Argentyna, Brazylia) oraz Azji.

Polski rynek gazu płynnego to aktualnie największy (obok Turcji) rynek europejski, z rocznym zużyciem na poziomie około 2,2 miliona ton. Największy udział w sprzedaży stanowi autogaz – niemal 75 proc. całego rynku, około 15 proc. to butle, natomiast nieco ponad 10 proc. przypada na instalacje zbiornikowe. Jednocześnie nasz kraj jest europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa – na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 miliona aut na LPG.

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy