CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

Oferty pracy

Firma BEST Systemy Grzewcze zlokalizowana w Świdnicy na ul. Towarowej 15 poszukuje osób na stanowiska pracy
SPAWACZ METODA TIG/MIG/MAG

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczo-montażowych
  • przygotowywanie materiałów do spawania,
  • terminowe wykonywanie prac spawalniczych i montażowych instalacji technicznych zgodnie z zatwierdzonymi dokumentacjami, technologiami spawalniczymi oraz ustaleniami z Brygadzistą
  • możliwość wykonywania prac na wysokości

Odpowiedzialność:

  • Za prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań określonych zakresem obowiązków i zakresem czynności wynikających ze szczegółowych zadań ujętych w karcie stanowiska pracy.
  • Za właściwe współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi i prawidłowe kształtowanie stosunków międzyludzkich
  • Za powierzone mienie, jej zgodną z przepisami eksploatację i konserwacje.
  • Za stan bhp i bezpieczeństwo p.poż. w miejscu pracy.
  • Za zachowanie tajemnicy służbowej

Wymagania:

  • książeczka spawacza
  • doświadczenie w pracy spawacza min rok
  • mile widziane uprawnienia do spawania rur metodą TIG  /  MAG
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, SIMP GR 2 lub 3
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • wykształcenie zawodowe,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność, terminowość,
  • obsługa szlifierki, wiertarki, przecinarki,
  • systematyczność, operatywność , dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników indywidualnych
  • możliwości rozwoju poprzez szkolenia
  • praca od PONIEDZIAŁKU - PIĄTKU w godz. 7-15:00 na terenie firmy oraz możliwe wyjazdy w delegacje na terenie kraju.
Pracownik biurowy / Asystent projektanta / Projektant

  • Prowadzenie projektów instalacji technicznych i budowlanych począwszy od przygotowania koncepcji techniczno-ekonomicznej oraz oferty po zakończenie projektu łącznie z  wymaganymi przepisami protokołami i dokumentacjami,
  • Uczestnictwo w pracach projektowych,
  • Czasowa i kosztowa kontrola przebiegu  realizacji projektu,
  • Rozliczanie prowadzonych projektów,
  • Zakup  potrzebnych materiałów i usług  zgodnie z funkcjonującą procedurą ISO,
  • Koordynacja dostaw zamawianych materiałów oraz usług do siedziby firmy oraz  na plac budowy,
  • Przestrzeganie procedur w oparciu  o funkcjonujący system ISO 9001 oraz 3834, w tym sporządzanie dokumentacji zgodnej z zapisami systemowymi,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych, które dotyczą pracy , jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umowy o pracę.

  • Za powierzone mienie, jego zgodną z przepisami eksploatację i konserwację.
  • Za przestrzeganie przepisów bhp i bezpieczeństwo p.poż. w miejscu pracy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne– mile widziane Inżynieria środowiska , Ochrona Środowiska Energetyka,
  • Znajomość programów projektowych,
  • Znajomość języka angielskiego -mile widziana,
  • Doświadczenie zawodowe/ uprawnienia budowlane- mile widziane
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność, terminowość,
  • Systematyczność, operatywność ,
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

MONTAŻYSTA INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

  • montaż systemów wentylacji
  • montaż instalacji hydraulicznych z rur stalowych: woda lodowa, ciepło technologiczne
  • terminowe wykonywanie prac montażowych instalacji technicznych zgodnie z zatwierdzonymi dokumentacjami oraz ustaleniami z Brygadzistą

  • Za zachowanie tajemnicy służbowej

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • systematyczność, operatywność , dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B (mile widziane)

Oferujemy:

W treści ofert prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BEST Systemy Grzewcze PHU Mariusz Koba w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO